O NÁS

Woodolla to jsme MY a naše dřevěné válečky - buttonky & barrely.


David, Nikola a náš velmi důležitý článek a nezměrný zdroj inspirace syn Kubík. Já jsem Nikola a vládnu tady štětci, barvám a budu to já s kým se spojíte na e-mailu a sociálních sítí. Davida najdete v dílně mezi dřevem, které připravuje do konečné podoby našich kouzelných buttonků & barrelů. Tvoříme hlavně pro děti, dřevěné buttonkové sady, barrelová písmenka, sady barrelových pohádek, personifikované postavičky dětí, celých rodin a taky mazlíčků. Všechny naše výrobky maluji ručně a používám barvy s atestem na dětskou hračku.

 
my


Ptáte se na náš příběh? Jak to všechno začalo?


Na startu byla šatní tyč. Obyčejná dřevěná tyč, co nám při stěhování nějak záhadně zbyla a všude ještě záhadněji překážela. Chvíli byla v koutě u pračky, často posloužila jako světelný meč Kubíkovi, ale neustále se někde motala.


Osud šatní tyče se rozpadl na kousky v momentě, kdy jsem hledala materiál na výrobu obyvatel do dřevěného hracího domečku. S prvními usmívajícími se barrely to vše zapadlo do sebe.


AHA moment.


Znáte to? Spoustu času strávíte hledáním smyslu svého života, zjišťujete, co Vás vlastně baví, kde je Vaše místo, projdete mnoho slepých cest, abyste pak jednoho dne úplně náhodou našli svůj směr. Ohlednete se zpět a zjistíte, že jste to vlastně měli celý život přímo před sebou. Woodolla je vlastně protnutím toho, co jsem viděla v dětství kolem sebe, děda byl truhlář a můj táta rád maluje.

Dřevo. Barvy. Štětce. My a Woodolla.


Nedávno jsem dostala otázku jaké byly začátky naší značky. Hlavou mi blesklo vždyť oni pořád jsou. A je to pravda. Připadám si, že stojím kousek za startem a před sebou vidím dlouhou trať. Jsem za to ráda. Řídím se heslem - Cesta je cíl - a tak ho razím i zde. Díky tomu, že vše zapadlo přesně na své místo, nemohu říct, že by začátky byly těžké, byly pro mě spíše ladným procesem - radostné - umožňující dělat, co miluji.


Vydejte se po této radostné trati spolu s námi. Buttonky & Barrely Vám postupně odkryjí své nekonečné možnosti. ⠀


Speciální poděkování patří naší šatní tyčce - jsem Ti vděčná, že jsi nám otevřela dveře této nové cesty, že jsi u nás tak záhadně dlouho byla a trpělivě jsi čekala na svůj čas - děkuji Ti. ♥️

#dikyvesmire

buttonky_1