Milníky na přání

590 Kč
Dodání 7 -10 dní

Buttonky, co zaznamenají vzpomínky. 

Od prvního týdne těhotenství po poslední společný týden v bříšku, od prvního dne miminka na světě přes pokroky jednotlivých měsíců až po první roky jeho života.

__________________

Provedení na vaše přání. 

__________________

Z dřevěných buttonků můžete poskládat slova - den, týden, měsíc, rok - a doplnit příslušným číslem. Lze složit čísla od 1 do 45.

 

Milníkové buttonky jsou ideálním dárkem pro nastávající maminky a miminka, budou součástí zaznamenávání důležitých milníků života miminka již od početí až po první roky života. 

 

V sadě najdete:

  • 15 oboustranně malovaných buttonků
  • lněný sáček pro uschování buttonků

Buttonky jsou vyrobené z masivního bukového dřeva, které jsou do hladka broušené a poté ručně malované barvami s atestem na dětskou hračku.

 

  • NA PŘÁNÍ: 

Vyberete barvu číslic - můžete zvolit až 14 různých odstínů (nebo některé zopakovat) a jednotnou barvu písmenek - doporučuji bílou. Barvy můžete vybrat dle barev vzorníku ABECEDA a ČÍSLICE (viz. foto). Oba vzorníky lze mezi sebou libovolně kombinovat. Vybrané barvy vypište do poznámky v košíku.

 

Co milníkové buttonky umí?

ČÍSLA 1 až 45.

SLOVA den, dnů, dny, týden, týdny, týdnů, měsíc, měsíce, měsíců. rok, roky.

Originálně zvěčnit ty nejdůležitější milníky v životě miminka

 

Milníkové buttonky fungují stejně jako oblíbené milníkové kartičky. Akorát místo karet máte k dispozici dřevěné buttonky, ze kterých potřebné milníky vždy poskládáte. A originální fotky vašeho miminka jsou na světě.