Akce Novinka

Buttonky k BARVĚ JAKO... OVOZEL

490 Kč
Dodání 10 - 20 dní

Dřevěné barevné buttonky20 plody přírody - ovoce, zelenina, luštěniny, ořechy jako doplněk k sadě BARVA JAKO...

Kategorie: BARVA JAKO...

Tato doplňková sada barevných buttonků rozšiřuje základní sadu BARVA JAKO... o dalších 10 KS buttonků! 

 

Oboustranně malované dřevěné buttonky se ovocem, zeleninou, ořechy a luštěninami - jedlé plody přírody. Buttonky jsou vyrobené z masivního bukového dřeva o průměru 4 cm. Všechny obrázky jsou malovány ručně barvami s atestem na dětskou hračku.

 

Na jedné straně buttonku najdete typické představitele dané barvy z kategorie ovoce a ořechy a z druhé strany je zelenina a luštěniny. 

 

Výběr některých plodů k barvám byl opravdu náročný. Za pomoc při výběru děkuji za Vaši spolupráci v anketách na Instagramu, baví mě tvoři spolu s Vámi.

 

Základní buttonky, které jsou součástí destičky mají jeden obrázek a z vrchní strany jsou celobarevné, zvířátkové buttonky mají malovanou boční stranu, tyto mají na boční straně barevný nápis příslušné barvy, aby byly zase něčím odlišné a mají také dva obrázky na jednom buttonku - celkem tedy 20 obrázků plodů přírody. 

 

Poznámka: Na fotkách zatím nejsou na boční straně barevné nápisy. Nevyšlo mi časově dodání nálepek na nápisy - tak je fotka s přidělanými nápisy pro představu, vy už je domů dostanete správně. :)

 

Pokud základní sadu zatím nemáte můžete koupit kompletní zvýhodněné balení - BARVA JAKO... + doplňkové buttonky jedlé PLODY PŘÍRODY nebo úplně kompletní balení Barva jako.. ULTRAMAX - ZDE.