SADA Vajíčko

Kompletní DIY sada s barvami a štětcem k vytvoření malované kraslice. 

Abyste nemuseli nikam jezdit shánět barvy, míchat je a hledat štětec na malovaní. Nachystala jsem do jedné sady vše, co na malování našeho dřevěného vajíčka budete potřebovat.

Barvy jsem namíchala ve dvou barevných možnostech, obě barevné kombinace jsou hezky veselé a přinesou Vám domů jarní náladu. V jedné skleničce je 15 ml barvy. Dohromady Vám tak pohodlně vystačí až na 3 kusy kraslic. Můžete k sadě přikoupit další kusy vajíček samostatně - ZDE - a malováním se může zabavit celá rodina.

 

Varianta
DODÁNí do VELIKONOC (3 ks) DODÁNí do VELIKONOC (3 ks) Zvolte variantu
Kód: 113/JAR 113/PAS Zvolte variantu
350 Kč
Kategorie: VELIKONOCE

Sada obsahuje: 

  • dřevěné vajíčko (veliké 12 x 15 cm)
  • 5 ks barev po 15 ml (2 barevné varianty) 
  • štětec

Dřevěné vajíčko je vyrobeno z bukového dřeva. Jeho rozměr je 12 x 15 cm, je tedy dostatečně velké, aby děti (i maminky) mohly kreativně tvořit krásné kraslice

Barevné možnosti:

  • jarní syté tóny (výrazná žlutá, červená, svěží zelená, sytá modrá, bílá)
  • pastelové tóny (světle žlutá, světle zelená, růžová, světle modrá, bílá) - oblíbené z loňska

Barvy v této sadě jsou ideální pro barvení dřeva. Jsou otěru vzdorné a není je nutné zakončovat lakem. Tyto barvy mají atest na dětskou hračku a styk s potravinami.

 

Doporučení: Při barvení našimi barvami dobře zakryjte stůl a oblečte si starší oděvy. Barvy jsou sice vodou ředitelné, ale  po zaschnutí se jim dolů z ostatních povrchů snadno nechce. Pokud kápnete na stůl raději otřete ihned. 

 

Výsledné kraslice krásně doplní Vaší Velikonoční výzdobu a děti jistě potěší, že je jejich malované vajíčko mezi ostatními Velikonočními dekoracemi.

 

Letos jsme vyrobili k vajíčkům ještě stojánek, abyste si malované kraslice od dětí mohli vystavit mezi velikonoční výstavku. :)) Stojánek ZDE.

Zpět do obchodu