Provlékací ČERTÍK

PROVLÉKACÍ ČERTÍK v kreativní sadě. Limitovaný výrobek pro holčičky (i chlapečky) k Mikuláši.

Děti provléknutím provázku pomocí dřevěné jehly čertíkovi přišijí černou nebo červenou srst. 
 
Čertíka je dovoleno ostříhat podle svého!
Do dírek na hlavě se navléknou vlásky z provázku a kadeřnické aktivity na čertovi mohou začít! 
 
Děti provlékáním provázku procvičí jemnou motoriku, střiháním vlásku si osvojí dovednosti s nůžkami a provlékáním čertovské srsti rozvinou svou fantazii. Dírky v těle čerta navíc mohou zábavně posloužit jako pomůcka k trénovaní vázání tkaničky.
 
Skladem
Kód: 176
490 Kč
Kategorie: STROMEČEK
Provlékací ČERTÍK
Novinka

Dřevěný čertík není rozhodně jen na jedno použití, je to hračka ke které se děti mohou opakovaně vracet. Provlékat jinými způsoby, střihat až na krátko a provlékat pak znovu nové vlásky. 

 

Sada obsahuje:

  • dřevěného čertíka s dírkami

  • dřevěnou jehlu

  • 2 špulky s nerozčesávacími provázky (černá, červená)

  • návod

 

Provázky v sadách jsou značky Bobbiny. Měla jsem je v rukou poprvé a je to opravdu nádhera. Závidím těm, co umí macramé a tyhle krásný šnůry používají k práci. Bobbiny mají certifikaci OEKO-TEX Standard 100 - certifikovaná recyklovaná bavlna - a jsou zdravotně nezávadné. Tyto v sadách jsou všechny v tloušťce 5mm, aby se dětem dobře uchopovaly a pohodlně provlékaly.

 

Provázky v sadě čertíka jsou nerozčesávací, aby se dětem nerozplétaly a dobře se s nimi provlékalo. Náhradní či provázky navíc můžete zakoupit na samostatných špůlkách - vlasy nebo oblečení.

 

Posledním komponentem v sadě je jehla. Dřevěná jehla vyrobena z bukového dřeva, zakončena do kulata s jemným výřezem pro vložení nitě. Nic neprostrkáváte otvorem jako u klasické jehly, ale vsunete provázek do drážky.

 

Čertík je vyroben z bukového dřeva o tloušťce 2 cm, vysoký je 19 cm a široký 12 cm. Dírky jsou dostatečně velké, aby se jehla snadno provlékala a provázek může dírkou projít až 3 krát do kola

 

Hračka je určena pro děti 3+, mladší děti pod dozorem dospělého.