Vánoční provoz! Doba dodání se prodlužuje, prosím počítejte s tím. Pokud potřebujete objednávku na konkrétní datum - pište tuto informaci prosím do poznámky v košíku, domluvíme se potom individuálně přes email. Děkuji za pochopení a přeji hezké dny. Nikola

Dřevěný ZÁHONEK - ZIMA

BUDE ZIMA, BUDE MRÁZ?!

 

Hračka, dekorace a zábava v jednom výrobku? To je náš dřevěný záhonek tentokrát se zimní tématikou. Sněhulák, perníček, auto co veze stromeček, vločka, rukavice... Co máte na zimě rádi vy?

 

Hravá zimní zábava nejen pro děti. Krásná zimní dekorace (nejen) pro maminky. 

 

 

Varianta
Vyprodáno (>5 ks) Vyprodáno (4 ks) Vyprodáno (>5 ks) Vyprodáno (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 540/SAM 540/SAM2 540/KOM 540/KOM2 Zvolte variantu
590 Kč 690 Kč 790 Kč 890 Kč od 590 Kč
Kategorie: Vánoce & Zima

Kdo už záhonek má z jarní, letní nebo podzimní edice, tak může zakoupit - samostatné - zimní dřevěné výřezy. Najdete je v nabídce s barvami a nebo jen samostatně. :)  

Kdo nemá pro toho máme - kompletní - záhonky (vč. destičky s drážkami).

 

Sada S BARVAMI obsahuje: 

  • dřevěné výřezy -  sněhulák, perníček, vločka, hvězdička, větvička s ozdobou, dáreček, rukavici, auto se stromečkem a písmenka ZIMA
  • dřevěnou destičku se 3 drážkami - záhonek
  • 7 ks barev po 15 ml (bílá, žlutá, červená, zelená, modrá, hnědá, černá) 
  • štětec 

Poznámka: Barev je v sadě 7KS, ale lze je mezi sebou libovolně míchat, krásně ze žluté a červené sytou oranžovou.  A pro milovníky růžové stačí smíchat bílou s červenou a je to.

Barvy v této sadě jsou ideální pro barvení dřeva. Jsou otěru vzdorné a není je nutné zakončovat lakem. Tyto barvy mají atest na dětskou hračku a styk s potravinami.

Doporučení: Při barvení našimi barvami dobře zakryjte stůl a oblečte si starší oděvy. Barvy jsou sice vodou ředitelné, ale  po zaschnutí se jim dolů z ostatních povrchů snadno nechce. Pokud kápnete na stůl raději otřete ihned. 

 

Sada BEZ BAREV obsahuje:

  • dřevěné výřezy -  sněhulák, perníček, vločka, hvězdička, větvička s ozdobou, dáreček, rukavici, auto se stromečkem a písmenka ZIMA
  • dřevěnou destičku se 3 drážkami - záhonek

 

Dřevěné výřezy jsou vyrobeny z bukové překližky o síle 6mm, dřevěný záhonek je z bukové spárovky. Jeho rozměr je 28 x 6 cm, je tedy dostatečně velký, aby se na něj vešly všechny výřezy a vytvořily spolu hezkou 3D dekoraci a zábavnou hru. Umístění výřezu do záhonku totiž nemá pravidla a můžete je tedy vesele sestavovat do různých kombinací. 

Výřezy mají na sobě ryté detaily, které lze přebarvit a oni se opticky zvýrazní.

 

Záhonek je i ideální zábava a chytrá vzdělávací pomůcka na zimní čas - nejprve si jej pomalujete, pak si jej může opakovaně sestavovat do různých kombinací, vyřezané tvary a písmenka můžete využít na sensory hrátky a podobné hravé aktivity. Zimní motivy záhonku mohou zdobit domovy celou zimu a vánoční čas.  

Zpět do obchodu