Dřevěný ZÁHONEK - PODZIM

PODZIME, PODZIME, UŽ JSI TADY?

 

Hračka, dekorace a zábava v jednom výrobku? To je náš dřevěný záhonek tentokrát s podzimní tématikou. Ježek, listy, houby, podzimní plody... Jak vidíte podzim, vy? :)

 

Hravá podzimní zábava nejen pro děti. Krásná podzimní dekorace (nejen) pro maminky. 

 

 

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 479/SAM 479/SAM2 479/KOM 479/KOM2 479/KOM3 Zvolte variantu
590 Kč 690 Kč 790 Kč 890 Kč 890 Kč od 590 Kč
Kategorie: Hračky
Dřevěný ZÁHONEK - PODZIM
Akce Novinka

ZÁHONEK bude mít během roku rozšíření o další dřevěné komponenty - JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA, tak aby měl co nejvíce využití.  

 ____________

Kdo už záhonek má z jarní nebo letní edice, tak může zakoupit - samostatné - podzimní dřevěné výřezy. Najdete je v nabídce s barvami a nebo jen samostatně. :)  

Kdo nemá pro toho máme - kompletní - záhonky (vč. destičky s drážkami).

 

Sada S BARVAMI obsahuje: 

  • dřevěné výřezy - ježek, dva listy, mochomůrka, hříbek, žalud, dva kaštany, šípky a písmenka PODZIM
  • dřevěnou destičku se 3 drážkami - záhonek
  • 5 ks barev po 15 ml (žlutá, červená, zelená, hnědá a bílá) 
  • štětec 

Poznámka: Barev je v sadě 5KS, ale lze je mezi sebou libovolně míchat, krásně ze žluté a červené sytou oranžovou.  A pro milovníky růžové stačí smíchat bílou s červenou a je to.

Barvy v této sadě jsou ideální pro barvení dřeva. Jsou otěru vzdorné a není je nutné zakončovat lakem. Tyto barvy mají atest na dětskou hračku a styk s potravinami.

Doporučení: Při barvení našimi barvami dobře zakryjte stůl a oblečte si starší oděvy. Barvy jsou sice vodou ředitelné, ale  po zaschnutí se jim dolů z ostatních povrchů snadno nechce. Pokud kápnete na stůl raději otřete ihned. 

 

Sada BEZ BAREV obsahuje:

  • dřevěné výřezy - ježek, dva listy, mochomůrka, hříbek, žalud, dva kaštany, šípky a písmenka PODZIM
  • dřevěnou destičku se 3 drážkami - záhonek 

 

Dřevěné výřezy jsou vyrobeny z bukové překližky o síle 6mm, dřevěný záhonek je z bukové spárovky. Jeho rozměr je 28 x 6 cm, je tedy dostatečně velký, aby se na něj vešly všechny výřezy a vytvořily spolu hezkou 3D dekoraci a zábavnou hru. Umístění výřezu do záhonku totiž nemá pravidla a můžete je tedy vesele sestavovat do různých kombinací. 

Ježek, muchomůrka, hřib, podzimní plody i listy mají na sobě ryté detaily, které lze přebarvit a oni se opticky zvýrazní.

 

Záhonek je i ideální zábava a chytrá vzdělávací pomůcka na podzimní čas - nejprve si jej pomalujete, pak si jej může opakovaně sestavovat do různých kombinací, vyřezané tvary a písmenka můžete využít na sensory hrátky a podobné hravé aktivity. Podzimní motivy záhonku mohou zdobit domovy celý podzim. Pak budeme pokračovat zimními motivy. :)

 

Zpět do obchodu